best vpn for gaming

2.BEYKOZ ÇOCUK KİTAPLARI FUARI OKUMAK GELECEĞİM

İlke Ajans çatısı altında projelendirdiğimiz, basılı, dijital, açık hava tanıtım süreçleri ve tüm saha uygulamalarıyla organizasyonunu üstlendiğimiz kategorisinde ülkemizin en büyük çocuk kitapları fuarı olan 2. Beykoz Çocuk Kitapları Fuarı’nı, Beykoz Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirdik.

Çocuklara geleceğe yönelik hedeflerinde kitapların önemini anlatmak için oluşturulan “Okumak, geleceğim” temasıyla; tiyatro oyuncularının canlandırdığı astronot, doktor, mimar, bilim insanı, yazar, pilot gibi 6 farklı meslek grubuna ait karakterler, her gün ziyaretçilere meslek gruplarını tanıtarak, kitapların gelecekleri için nasıl önemli bir rol oynayacağını anlattılar.

Toplamda 2500 metrekare alana kurulan 2.Beykoz Çocuk Kitapları Fuarı’ında çocukların kitaplarla birlikte iyi vakit geçirebilmeleri için 300 metrekarelik bir etkinlik salonu oluşturuldu. Bu alanda fuar boyunca çocuk kitabı yazarlarının söyleşi ve imza programları, Karagöz-Hacivat gösterileri, kukla gösterileri, masal anlatımları, çocuklar için yazarlık atölyeleri, kitap yapımı atölyesi, illüstrasyon atölyesi gibi bir çok farklı etkinlik icra edilirken, fuar süresince Nasrettin Hoca, Keloğlan, palyaçolar ve kostümlü maskotlar her gün çocuklarla beraber oldular.

www.beykozcocukkitaplarifuari.com