best vpn for gaming

GELECEĞE YÖN VERENLER BEYKOZ'DA BULUŞUYOR!

İlke Ajans çatısı altında projelendirdiğimiz, basılı, dijital, açık hava tanıtım süreçleri ve tüm saha uygulamalarıyla organizasyonunu üstlendiğimiz kategorisinde ülkemizin en büyük çocuk kitapları fuarı olan 3. Beykoz Çocuk Kitapları Fuarı’nı, Beykoz Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirdik.

Farklı bilim dallarındaki keşif ve icatlarıyla insanlık tarihini etkileyen önemli karakterlerin ana temasını oluşturduğu fuara ülkemizin önde gelen 75 yayınevi ve çocukların severek takip ettikleri 75 yazar katılırken, etkinlik salonumuzda birçok farklı program çocuklarla buluştu.

Çocuklara geleceğe yönelik hedeflerinde kitapların önemini anlatmak için oluşturulan “Geleceğe Yön Verenler” temasıyla; tiyatro oyuncularının canlandırdığı İbni Sina, Gutenberg, Einstein, Piri Reis, Newton, Ali Kuşçu gibi 6 farklı tarihi karakter, her gün çocuklara kitapların gelecekleri için hayatlarında nasıl önemli bir rol oynayacağını anlattılar.

Toplamda 2500 metrekare alana kurulan 3.Beykoz Çocuk Kitapları Fuarı’ında çocukların kitaplarla birlikte iyi vakit geçirebilmeleri için 450 metrekarelik bir etkinlik salonu oluşturuldu. Bu alanda fuar boyunca çocuk kitabı yazarlarının söyleşi ve imza programları, Karagöz-Hacivat gösterileri, kukla gösterileri, masal anlatımları gibi bir çok farklı etkinlik icra edilirken, fuar süresince palyaçolar ve kostümlü maskotlar her gün çocuklarla beraber oldular.

3.Beykoz Çocuk Kitapları Fuarı'nı yaklaşık 40bin kişi ziyaret etti.

www.beykozcocukkitaplarifuari.com